Apie mus

Apie mus

Aromanatural internetinės parduotuvė įkurta 2009 m. Parduotuvės sumanytoja esu aš, Monika,  mama, žmona ir natūralios kosmetikos gamybos entuziastė.

Kodėl atsirado Aromanatural?

Kelionė į Krymą 2001 metais, kurios metu pirmą kartą susidūriau su eteriniais aliejais, buvo pirmas žingnis į susidomėjimą aromaterapija.  Po kelerių metų gimus dviems vaikams jų priežiūrai norėjau naudoti natūralius produktus, o gydymui – kuo mažiau cheminių vaistų. Deja, tuo metu atsiradę ekologiški produktai buvo brangūs, o ir pasirinkimas nedidelis. Bendraudama mamų forumuose ir ieškodama informacijos internete, susidomėjau kosmetikos gamyba namų sąlygomis. Iš pradžių priemones pirkau iš užsienio tik savo šeimos poreikiams. Bet matydama ir kitų mamų susidomėjimą, pradėjau padėti joms įsigyti kosmetinių žaliavų. Galvojau, čia bus tik širdžiai miela papildoma veikla, šalia pagrindinio darbo. Tačiau produktai sulaukė didelio susidomėjimo, ir laikui bėgant pamačiau, kad visam prekybos ciklui organizuoti skiriu vis daugiau laiko, kurio nebelieka jokiai kitai veiklai. Taigi, taip netikėtai man pačiai, mano hobis tapo vieninteliu darbu.

Ligi šiol svarbiausius Aromanatural veiklos procesus organizuoju pati: atsirenku ir bendrauju su tiekėjais, domiuosi ir išbandau naujus produktus, konsultuoju pirkėjus, gilinu žinias apie savo parduodamus produktus. Turiu sukaupusi nemažai knygų, receptų, dalyvauju šviečiamuose seminaruose. Gamindama kosmetiką esu patyrusi ir nesėkmingų bandymų, dėl to galiu pakonsultuoti ir kitas gamintojas, nes turiu nemažai praktinės patirties.

Mano tikslas, kad kuo daugiau Lietuvos šeimų susipažintų, pamiltų ir naudotų natūralius produktus, taip tausodami savo ir savo šeimos narių sveikatą, bei aplinką.

Gamindami produktus patys, galite juos individualizuoti būtent pagal savo poreikius, žinodami, ką dedate, nebijodami, kad bus potencialiai kenksmingų sudėtinių komponentų. Jei kyla klausimų, reipkitės, patarsiu. Aš visada pasiruošusi dalintis savo žiniomis ir patirtimi su Jumis.