Pirkimo sąlygos ir kita informacija

Pristatymo ir apmokėjimo tvarka

Pirkimo procedūra:

1. Patinkančias prekes susidedate į krepšelį. Minimali užsakymo suma (be siuntimo mokesčio) – 9 eurai.
2. Jei anksčiau nesiregistravote aromanatural.lt sistemoje, reikia prisiregistruoti nurodant reikalaujamą informaciją; jei esate anksčiau
užsiregistravę aromanatural.lt sistemoje, prisijungiate vartotojo zonoje
3. Pasirenkate pristatymo būdą:
3.1. Nemokamas atsiėmimas PC „Panorama” Vilniuje. Užsakymai paprastai įvykdomi per 2 darbo dienas,
gavus apmokėjimą. Vilniuje gyvenantys pirkėjai ar miesto svečiai gali atsiimti prekes patys PC “Panorama” , gavę el. laišką apie užsakymo
sukomplektavimą. Apmokėjimas grynais negalimas.
3.2. Prekes siunčiame per Venipak ir DPD kurjerius: į paštomatus (įeina ir LPexpress) – 2,50/2,60 eur, nurodytu adresu – 4,5 eurų. Iš paštomato reikia atsiimti prekes per 3 darbo dienas. Prekių neatsiėmus laiku ir norint jas gauti, tai papildomai kainuos 2. Atsisakius gauti prekes, iš grąžintinos sumos už prekes bus minusuotas 5 eurų mokestis.
Būtinas išankstinis apmokėjimas.
3.3. Jei norėtumėte mokėti grynais kurjeriui pristačius prekes, pristatymas ir ši paslauga kainuotų 5 eurų. Pasirinkus šį būdą ir atsisakius priimti užsakymą arba nurodžius neteisingus pristatymo duomenis, dėl ko siuntos pristatymas tampa negalimas, norint kitą sykį įsigyti prekių bus taikoma 4 eurų priemoka.

3.4. Siunčiame per Lietuvos paštą į visas užsienio šalis. Siuntimo kainą paskaičiuojame pagal faktinį svorį gavę pirkėjo užklausą.
3.4. Jei Pirkėjas nurodo neteisingą adresą, telefoną ir siunta negali būti jam pristatyta, neatsiima kurjerio nurodytais terminais iš paštomato, yra peradresuojama ar grąžinama Pardavėjui (UAB Aroma natura), siunta pristatoma tik pirkėjui sumokėjus už siuntimą ir papildomai 6 eurus. Pirkėjui iš naujo nepristatant siuntos, grąžinama sumokėta užsakymo suma minusavus siuntimo mokestį ir papildomai 6 eur už siuntos grąžinimą ir peradresavimą.
3.5. Jei Pirkėjas nori gauti siuntą nurodydamas konkretų laiko intervalą, jis turi papildomai sumokėti Pardavėjui už šią paslaugą 7 eurus.
4. pasirenkate apmokėjimo būdą:
4.1 apmokate už prekes iš anksto (per tiesioginį nukreipimą ar bankiniu pavedimu). Galimas apmokėjimas per Paypal (suderinus su mumis elektriniu laišku), bet dėl šios paslaugos užsakymo suma padidėja 4 proc. Pavedimu apmokėti užsakymą prašome per 3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo.
Gavę apmokėjimą, užsakymą išsiųsime arba pristatysime į PC „Panorama” per  2 darbo dienas.

Visą informaciją apie užsakymo būklės pasikeitimą pranešame elektroniniu laišku. Jei norite būti iformuoti SMS žinute, prašome mus apie tai informuoti

Jei reikia prekių užsakymo dieną, prašome kreiptis telefonu +370 686 71266.
Jei apmokėjimas nebus įvykdytas per 3 darbo dienas, užsakymas bus atšauktas.

Kita svarbi informacija: Prekės paprastai išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo, bet esant nenumatytoms aplinkybėms, pasiliekame sau teisę jas išsiųsti per 5 darbo dienas. Jei užsakymas skubus, kreipkitės tel. +370 686 71266 ar el. paštu. [email protected] užsakytų ir už jas apmokėtų prekių nebūtų sandėlyje, pirkėją informuosime ir pinigus grąžinsime per 48 val. po jų gavimo. Patvirtiname, jog asmeniniai pirkėjo duomenys bus išimtinai naudojami parduotuvės www.aromanatural.lt tikslais. Įsipareigojame neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims išskyrus LR teisės aktuose numatytus atvejus.

Dokumentacija: žaliavų techninė dokumentacija (MSDS) be papildomo mokesčio pateikus užklausą pateikiama įsigijus ne mažiau negu 500 ml bazinio aliejaus, 50 ml eterinio aliejaus, 50 ml/g aktyvių medžiagų, parduodamų ne didesnėmis nei 5 g/ml pakuotėmis, 500 ml/g kitų medžiagų. Kitu atveju 1 prekės dokumentacijos kaina 10 eur+PVM.

Prekių grąžinimas: Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtinų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka. Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Norėdami grąžinti prekes, prašome susisiekti [email protected].

PVM sąskaitas faktūras išrašinėjame visiems pirkėjams, bet jas siunčiame pirkėjams elektroniniu paštu, jiems paprašius.

Pirkėjai, įsigydami prekes, sutinka su aukščiau aprašytomis pirkimo sąlygomis.